Rejestracja

Jeśli rejestrował/a się już Pan/Pani w przeszłości na platformie www.leczbol.pl, informujemy, że nie ma możliwości rejestracji nowego konta na ten sam adres email. Prosimy o przejście do zakładki Logowanie.

W sytuacji, jeśli nie pamięta Pan/Pani loginu lub hasła do swojego konta, prosimy zaznaczyć, że nie pamiętacie Państwo loginu lub hasła. Następnie należy postępować zgodnie z informacjami, które przyjdą do Państwa na maila.
W przypadku jakichkolwiek trudności proszę o kontakt ze wsparciem technicznym portalu www.LeczBól.pl pod numerem telefonu 665-285-300 w godzinach 9.00-15.00 w dni robocze lub mailowo na adres: lb@nextmedica.pl

Proszę wybrać którąś z opcji.

LeczBól.pl oferuje dostęp do wiedzy medycznej i przeznaczony jest dla osób z regulowanych zawodów medycznych. Prosimy o rozwinięcie listy w powyższym okienku i wybór profesji.Jeśli nie jest Pan/Pani przedstawicielem żadnej z nich, a jest nadal zainteresowany/a dostępem do treści portalu, bardzo prosimy o bezpośredni kontakt pod adresem: LB@nextmedica.pl

Po naciśnięciu przycisku „Dostęp do kursu” będzie Państwo mieli możliwość zakupu kursu lub uzyskania dostępu korzystając z kodu z voucheru otrzymanego od pracodawcy lub sponsora. W pierwszej kolejności należy się zarejestrować, kliknąć link otrzymany w mailu, następnie zalogować nacisną przycisk „Dostęp do kursu” i postępować zgodnie z wskazówkami na ekranie, wpisując w odpowiednie pole kod z voucheru.

Partnerzy: